Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

YENİ SGK BİNASI İNŞAATI BAŞLADI

Geyve’ye yapılacak olan modern SGK hizmet binasının temel kazı çalışmaları başladı...!

Geçtiğimiz ay mütaahhit firma ile inşaat alanı için yer teslimi sözleşmesi yapılmış, yapılacak olan SGK Hizmet binası arazisi  üzerindeki eski İlçe Tarım Müdürlüğüne ait prefabrik binalar Geyve Belediyesi ekiplerince yıkılmıştı.

Geyve’de yapılacak olan ve başta Geyve olmak üzere Pamukova ve Taraklı ilçelerinde SGK kapsamındaki tüm çalışan ve emeklinin sorunlarını rahatlıkla karşılayabilecek kapasitede olacak olan SGK hizmet binası inşaatında çalışmalar başladı. 952 metre kare kapalı alana sahip olacak SGK binasının 150 iş gününde tamamlanacağı belirtildi.

BÖLGEYE HİZMET VERECEK

Geyve’yi geleceğe güvenle taşıdıklarını belirten, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yeni SGK binası inşaatının başladığını belirterek , hizmet binasının Taraklı ve Pamukova’ya da hitap edecek şekilde olacağını ifade etti. Kaya;Her zaman söylüyoruz. Geyve’yi geleceğe güvenle taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. Geyve’ye yatırımların devam edeceğini de belirten Kaya “Geyve halkı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır” diye konuştu.

Sosyal Medya Paylaşım