Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

ÜCRETSİZ GÖZ TARAMASI YAPIYORUZ

Geyve Belediyesi tarafından vatandaşlara ücretsiz göz taraması yaptırılıyor.

Geyve belediyesi ile Avrupa Göz Hastanesi iş birliği ile düzenlenen göz taraması Zabıta karakolu karşısındaki binada yapıldı. Yapılan göz taramasında; vatandaşların göz tansiyonu, miyop, hipermetrop, astigmat, katarakt ve göz bozukluklarına bakıldı. Hastalık teşhisi konulan vatandaşlara yardımcı olunarak gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, göz sağlığının önemine dikkat çekerek “Gözler insan vücudunun cevheridir,murat kaya
çok iyi korunması gerekir. Bu açıdan periyodik olarak göz muayenesi yaptırmalıyız. Geyve Belediyemiz ve Avrupa Göz Hastanesi işbirliği ile modern cihazlar eşliğinde halkımızın göz muayeneleri ücretsiz olarak yapılarak herhangi bir rahatsızlığı bulunanların bu durumları teşhis edildi ve kendilerine tedavi süreci ile ilgili bilgi verildi. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sağlık taramalarımızı önümüzdeki günlerde de sürdüreceğiz” dedi.

Göz tansiyonu ve göz bozukluklarının teşhisi konusunda ücretsiz sağlık hizmeti alan vatandaşlar ise kendilerine bu imkânı tanıyan Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ettiler.

Geyve Belediyesi ile Avrupa Göz Hastanesi işbirliğiyle zabıta karakolu karşısındaki binada gerçekleşen göz muayenesinin 4 hafta boyunca her Perşembe günü devam edeceği belirtildi.

 
Sosyal Medya Paylaşım