Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

RAMAZAN ETKNİLİĞİMİZ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Geyve Belediyesi mübarek ramazan ayının coşkusuna çocukları ortak etti. Bu yıl ilk kez düzenlenen Ramazan Şenlikleri yoğun katılımla gerçekleşti.

Geyve’de eğlence tavan yaptı

Geyve Belediyesi mübarek ramazan ayının coşkusuna çocukları ortak etti. Bu yıl ilk kez düzenlenen Ramazan Şenlikleri yoğun katılımla gerçekleşti.

Geyve’nin geleceği çocuklar, aileleri ile birlikte unutulmaz bir gece yaşadılar. Belediye Parkı’nı tıklım tıklım dolduran Geyveliler sahne şovları ve yarışmalarla coştu. Doyasıya eğlenen çocuklara ücretsiz pamuk şeker ve allı güllü dağıtıldı.

Belediye Parkını dolduran çocuklar ve aileleri, hazırlanan programı dikkatli izleyip eğlence ve yarışmalarda sahneye fırladılar.Animatörler eşliğinde çocuklara özel yarışmalara yoğun katılım oldu.

Perde oyunu olan Hacivat&Karagöz Geyve’de canlı olarak sahnelenirken Aşuk ile Maşuk Nasreddin Hoca, Ateşbaz, Hüsmen Ağa, palyaçolar, oyun koçları gece yarısına kadar Geyveli çocukları coşturmayı başardı.

Yarışmaları organize eden ve geceyi sunan Özcan Yemiş, organizasyon ekibi olarak büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ederek kendileriyle Geyve’yi buluşturan Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür edip kürsüye davet etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya çocukları ve ailelerini selamlayarak “Yoğun katılımla Ramazan etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak bu yıl parkımızda çocuklarımıza unutamayacakları bir ramazan yaşatmayı hedefledik. Ailelerimiz ve çocukları gönüllerince eğlenecekler. Hem geçmiş ramazanlar yâd edilecek hem de eğlenilecek. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Herkes gönüllerince eğlenir inşallah. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi..

Geyve’de ki Ramazan Şenliklerinin finali ilçe gençlerinin hazırladığı Big-box gösterisi ile noktalandı. Geyve Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinin ilki geride kalırken 9 ve 23 Haziran’da iki gösteri daha yapılacak…

 
Sosyal Medya Paylaşım