Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

KENDİ İMKANLARIMIZLA İLÇEMİZE 90BİN TON ASFALT ATIYORUZ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; kendi imkanlarımızla ilçemize kazandırdığımız 90 bin ton asfalt için çalışmalarımıza her gün yeni bir sokağımızla devam ediyoruz.

Geyvede sıcak asfalt çalışması devam ediyor.

İlçede tamamlanan alt yapı çalışması sonrası Geyve Belediyesinin kendi öz imkanlarıyla başlatılan 90 bin ton asfalt çalışması hızla ilerliyor.

İhale uhdesinde kalan firma tarafından sokak ve caddelerde Asfalt çalışması devam ederken, bir yandan da Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün  ekiplerinin asfalt atılacak bölgelerde yol kazıma çalışmaları devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yapımı devam asfalt çalışmasını Belediye Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu ile birlikte yerinde inceledi.

Vatandaşlar Memnun

asfaltvatandas

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Murat Kaya, vatandaşların da derdini dinleyerek onlarla sohbet diyor. Asfalt çalışmasından bir hayli memnun olan bayanlar, evimize giremiyorduk, camlarımızı açamıyorduk, zorlu iki yıl geçirdik. Ancak son yapılan asfalt çalışması ile tüm sokaklarımız güllük gülistanlık olduğunu ifade ederek Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ettiler.

 

Çocuklar Memnun

asflatcocuk1

Başka Kaya asfalt çalışması incelemesinde çocukların sevincine de ortak oldu.Alt yapı çalışmasının ardından başlayan ve yaz tatiline de denk gelen asfalt çalışması ilçede tüm çocukları da memnun ediyor. Sokak aralarında rahat oynayarak güzel günler geçiren miniklerimiz bisikletleri ile asfalt üzerinde keyif yapıyor.

Tüm ilçe Asfaltlanacak

Kendi öz kaynaklarımızla Geyve’ye 90 bin ton asfalt kazandırdıklarını ifade eden Belediye Başkanı Murat Kaya; Tepecikler ve Yörükler Mahallesinin ardından ,İnciksuyu mahallesinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Mescit sokak, Kıvırcık sokak ve Stadyum yolumuzda asfalt çalışmalarımız tamamlandı.Kapalı Spor Salonu, İlçe Zirat Kompleksi ile Kepekli Sokakta yol kazıma, tretuvar ve asfalt çalışmalarına hemen başladık. Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz, dedi.

 
Sosyal Medya Paylaşım