Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

GEYVE BELEDİYESİ SOSYAL PROJELERDE ÖNCÜ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçede devam eden yatırımları incelediği ziyaretlerinde , Geyve’de yaptığımız projelerimiz ile sosyal belediyecilikte öncülük etmeye devam ediyoruz, dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçede devam eden yatırımları yerinde inceledi.

Konut Hamlesi Devam ediyor

Başkan Kaya;Geyve Belediyesi Toplu Konut Hamlesine devam ediyor. Şubat ayında başladığımız Elvanbey konutlarımız tamamlandı. 1 ay sonra ev sahiplerine teslim edeceğiz. En kaliteli malzemeleri kullandığımız konutlarımızda vatandaşlarımızı ucuz konut sahibi yapmaya devam ediyoruz. Geyve halkımıza en güzelini sunmayı hedeflediğimiz konutlarımızda oturan ve oturacak olan vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

3 Ambulans la Evinde Sağlık Hizmeti 

Geyve Belediyesi olarak diğer sosyal projelerimizle halkımızın hizmetine devam ediyoruz. 3 adet hasta nakil ambulansı ile gece gündüz halkımızın hizmetindeyiz. Ayrıca Evde Bakım Hizmetlerimizle pansuman, iğne, serum vs. vatandaşlarımız, hastahanelere gitmeden evinde sağlık hizmeti almaya devam ediyor.

Seyir Terasından Geyve Bir Başka Güzel

Geyve İlçemize artı bir değer katacak olan Geyve Belediyesi Seyir Terası Projemiz tüm hızıyla sürüyor. Geyve ilçesi ile doğal güzelliğiyle meşhur Geyve Boğazı ve Sakarya’nın güneyinin buradan izleneceği proje tamamlandığında vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği sosyal bir alan olacak.

Kendi İmkanlarımızla 90 Bin Ton Asfalt

İlçemizin tarihinde görülmemiş bir şekilde Geyve Belediyesi olarak tamamen kendi imkanlarımızla 90 Bin ton asfalt atıyoruz. Çalışmalarımız tüm alt yapı ve doğalgaz tesisatı tamamlanmış sokak ve caddeler tamamlanıncaya kadar gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor.

Geyve Kamu Yatırım Cennetine Döndü

Diğer Kamu hizmetlerini de takip ediyoruz. Bu bölgeye hizmet edecek olan Yeni Geyve Devlet Hastanemiz tamamlanmak üzere. Yine bölgemizin hizmetinde olacak olan yeni SGK binamız bitme aşamasına gelmiş bulunmakta. Yeni Kaymakamlık binamız, yeni Askerlik Şubesi Binamız ve Yeni Adliye Binamızın projeleri onaylandı ihale aşamasına gelindi. Yeni PTT Hizmet binamızın ihalesi tamamlandı. Geyvemizi yeniden inşaa ediyoruz. Bu projeler ile Geyvemiz değişiyor, Geyvemiz gelişiyor… Durmak Yok, Huzura ve Hizmete Devam, dedi.

Sosyal Medya Paylaşım