Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

GEYVE BELEDİYESİ ELVANBEY KONUTLARI BAŞLIYOR...

Geyve İnciksuyu Mahallesinde Osmanlı Konutlarını tamamlayan Geyve Belediyesi Yörükler Mahallesinde bir konut projesine daha başladı.

Geyve İnciksuyu Mahallesinde  Osmanlı Konutlarını tamamlayan Geyve Belediyesi Yörükler Mahallesinde bir konut projesine daha başladı.

Elvanbey Konutları

Geyve Yörükler Mahallesi Taraklı yolu eski su deposu alanında yapılacak olan Elvanbey Konutlarının temel kazma çalışmaları başladı. Konutlar 12 adet olup  3+1 odalı ve 121 m2 den oluşacak.

Sırada Tepecikler Mahallesi

Geyve’de Osmanlı Konutları ile başlayan konut atağının Yörükler Mahallesinde Elvanbey Konutları ve ardından Tepecikler Mahallesindeki arazi üzerinde devam edeceği belirtildi.Tepecikler Mahallesindeki konutlar içinde arazinin alındığı ifade edildi.

TOKİ Gibi Çalışıyor

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; İnciksuyu Mahallesinde başladığımız 48 dairelik konutların tamamlanmasının ardından konut atağımız devam ediyor.Adeta Belediyemiz TOKİ gibi çalışıyor. Yörükler Mahallesi Taraklı yolunda Belediyemize kazandırdığımız arazi üzerinde 12 dairelik Elvanbey Konutlarına hayırlısıyla başladık.Konut şantiyelerimizi ilçemizin dört bir yanına dağıtarak arazisini Geyve Belediyesi kaynaklarıyla aldığımız Tepecikler Mahallesindeki arazi üzerinde de 12 dairelik toplu konut atağımıza en kısa sürede başlayacağız.Buralar tamamlandığında modern bir yaşam alanları ortaya çıkacak.İlçemizde toplu konut çalışmalarının artarak devam ettiği süreçte  gecekondulaşma ve çarpık kentleşme ortadan kalkacak ve modern bir yaşam alanı doğacak. Projelerimizin ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 Dairelerimize Detaylı Bilgi İçin ;

İletişim : 0 264 517 20 52

Hasan Doğru: 0 531 654 49 49

Geyve Belediyesi : 0 264 517 52 40-41-42

 
Sosyal Medya Paylaşım