Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Kaya mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Kardeşliğin, dayanışmanın, rahmetin ve bereketin ayı Ramazan’ın sonuna gelindiğine vurgu yapan Başkan Kaya  “Mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşılırken bu manevi atmosferi bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına inanıyorum”

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “ Bu mübarek gecede; hoşgörünün artması barış ve huzur ikliminin devam etmesini niyaz ettiğini söyledi. Kaya “Bu gece feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan,  yüreklerimizin ibadetle çarpıştığı bir gecedir. Arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gecelerde ibadetlerimizde, ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli olduğu bilinmeli, bugünü her gün yaşamaya gayret etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Geyveli hemşehrilerimin ve tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar; bu gecenin, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Sosyal Medya Paylaşım