Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

ASKF'den Kaya'yı Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ASKF İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.

Ziyarette; ASKF İl Başkanı Yılmaz Kuzey,Metin Mercan-Hacımercan Kulüp Bşkanı, Cavit Yılmaz-Akovaspor Kulüp Bşkanı, Recep Öztaş-Limandere Kulüp Başkanı, Şefik Kır-Karasu Kulüp Başkanı, Hasan Cevdet- Karaçam Kulüp Başkanı, İslam Bozkurt-Başkan Vekili, Sabri Bölükbaş-Yönetim Kurulu Üyesi hazır bulundu.

ASKF İl Başkanı Kuzey, ziyarette yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi: ” Başkanım bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ederim. ASKF İl Yönetimi olarak Murat Başkanımızı ziyarete geldik. Safibey Köyümüzde yapılacak olan Sentetik Futbol Sahasının müjdesini verdik. Zaten başkanımızın da bu konuda çalışmaları olduğunu biliyoruz. En yakın zamanda Geyve İlçesini Sentetik Futbol sahasına kavuşturacağımızın sözünü veriyoruz. Bu çalışmalarımızın içerisindeyiz. Kısa bir zaman içerisinde başlanacak. Gençlik Spor Müdürlükleri ile birlikte spor sahalarımızdaki eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Spor salonunun da yenilenmesi için üzerimize düşenleri yapmaya hazırız. Ayrıca; Başkanımıza Amatör Spor Kulüplerine yaptığı destekler için de teşekkür ediyorum.”

Başkan Murat Kaya açıklamasında: “ASKF İl Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. İlçemizde güzel şeylere ortaklaşa imza atacağımızdan hiç kuşku duymuyorum.” dedi

Sosyal Medya Paylaşım