Nöbetçi Eczane:
Parçalı Bulutlu
Yüksek : 21 °C Düşük: 18 °

4 ADET YENİ MERCEDES KAMYON

ARAÇ FİLOMUZUN GÜCÜNE GÜÇ KATIYORUZ.

FEN İŞLERİMİZDE KULLANILMAK ÜZERE 4 ADET SIFIR MERCEDES AXTOR MARKA KAMYONLARIMIZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN...

Geyve Belediyesi, daha kaliteli hizmet üretebilmek için makina parkını son teknolojik iş kamyonları ile güçlendiriyor.

Geyve Belediyesince , altyapı çalışmalarında kullanmak üzere satın alınan 4 adet yeni iş kamyonları törenle hizmete girdi. Yeni kamyonların makine parkına eklenmesi nedeniyle Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da katılımıyla Belediye önünde yapılan törende dua edilip kurban kesildi.

GEYVE BELEDİYESİNDE İKİNCİ BAHAR

Bu  yılın başında alınan araçlar ve iş makinaları ile makine parkını güçlendiren Geyve Belediyesi son alınan iş kamyonlarıyla adeta ikinci baharını yaşıyor. Geçmişte işçisine, alacağına borcunu ödeyemeyen belediyeden bugün zengin makine parkına ulaşan bir Geyve Belediyesinin bulunduğunu ifade eden Başkan Kaya,  alınan bu araçlar ile alt yapısı  tamamlanan Geyve’nin  yeni projelerinde ki çalışmaların daha da hızlanacağı belirtildi.

GEYVE İÇİN ÖNEMLİ BİR HİZMET

Yeni araçların Geyve’ye  hayırlı olmasını dileyen Başkan Murat Kaya ‘Güçlü ve kalıcı hizmetler yapabilmek için sahip olduğunuz araçların sağlam, düzgün ve çağın teknolojileri ile donatılması gerekir. Biz de bunun gereğini yapıyoruz.Geçen dönem aldığımız iş makinaları ve diğer binek araçlarımızdan sonra şimdi 4 yeni kamyon ile  makine parkımızı güçlendirmemiz Geyve için önemli bir hizmettir” ifadesini kullandı.

YÜRÜYEN DEĞİL, KOŞAN BİR BELEDİYEYİZ

Geyve Belediyesi hizmette yürüyen değil koşan bir belediye olmaya devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Murat Kaya,  Gün geçmiyor ki hizmetlerimize yeni hizmet halkaları ekleyecek bir bir projeyi hayata geçirmemiş olalım. Yeni hizmetler, yeni yollar, bulvarlar, asfaltlar, parklar, bu araçlarla birlikte daha çok halkımızla buluşacak.Yaklaşık 1 milyon TL’ye alınan kamyonlarımız ile Geyvemizi istikbale hazırlama noktasında, hızla yürüme değil de, koşma noktasında bu hizmetleri vatandaşlarımızla tanıştıracağız, dedi

HALKA DAHA İYİ HİZMET

 

Hizmetleri hızlı, etkin ve kaliteli bir şekilde yerine getirebilmek için araç ve makine parkını güçlendirmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı  Murat Kaya,” Halka daha iyi hizmet amacıyla, yaklaşık 1 milyon TL’ye aldığımız kamyonlarımızı belediyemize kazandırdık. Bu araçlarla güçlenen makine parkımız ile zamandan ve işçilikten tasarruf ederek ilçe halkına çok daha etkin hizmet verilecektir. Gelişen ilçemizde hizmet kalitesini yükseltip temel belediyecilik hizmetlerini çok hızlı bir şekilde yerine getirebilmek için aldığımız araçların ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

Sosyal Medya Paylaşım