- GEYVE ŞEHİR STADI İHALE AŞAMASINDA
GEYVE

GEYVE ŞEHİR STADI İHALE AŞAMASINDA

GEYVE ŞEHİR STADI İHALE AŞAMASINDA
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçemize yapılacak olan Yeni Geyve Şehir Stadı’nın Tarım Bakanlığı’nın tahsis onayının çıktığını ve ihale aşamasına gelindiğini duyurdu.

Başkan Kaya yaptığı açıklamada; Geyve’ye içerisinde idari binaları, tenis kortları, basketbol sahası, antreman sahası ve yürüyüş parkurları bulunan, İnciksuyu Mahallesi’nde hayvan pazarı arkasındaki yaklaşık 89 dönüm alana yapılacak olan Yeni Şehir Stadı’nın ihale aşamasına geldiğini açıkladı.

GEYVE İÇİN HİZMETE DEVAM

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya : “Geyve’mize yapılan tüm yatırım ve hizmetlerden dolayı başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’a, projenin her aşamasında desteğini esirgemeyen AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ’e, ilçemize ve şehrimize hiç bir zaman desteğini esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye, bu büyük projenin resmi işlemlerini bizzat takip eden ve katkısını esirgemeyen Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Müdürümüz Sayın Arif Ersoy’a, Bakanlık Bünyesinde bize katkı sunan başta Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu ve Tarım Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece‘ye ilçem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Geyve için hizmetten hizmete koşmaya, laf değil, bu necip millete gece gündüz demeden hizmet etmeye devam…” ifadelerinde bulundu.

Bursa Web Tasarım adrex ticarex