- Dijital yayıncı Adem Metan Geyve'de
GEYVE

Dijital yayıncı Adem Metan Geyve'de

Dijital yayıncı Adem Metan Geyve'de

Dijital yayıncı Adem Metan'ın 2,20' programına konuk olan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, belediyecilikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yolunu izlediklerini söyledi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya dijital yayıncı Adem Metan'ın 2,20' programına konuk oldu.

Kaya, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adının verildiği 50 bin metrekare alana kurulu ve sadece kadınların istihdam edilerek organik ürünlerin kullanıldığı tesiste kayıt yapılan programda AK Parti belediyeciliğini ve Geyve'ye hizmetlerini anlattı.

ÇAĞ ATLADIK

Türkiye 'nin Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan ile belediyecilikte çağ atladığını söyleyen Kaya, "Yaptığımız işleri yarım yamalak yapmak istemiyoruz. Cumhurbaşkanımız ile beraber Türkiye'de belediyecilik çağ atladı biz de buna uyduk. 'Tayyip Erdoğan'ı seviyorum' demek kuru kuruya seviyorum olmamalı. Tayyip Erdoğan'ın ekibiysek, vekiliysek, belediye başkanıysak, ilçe başkanıysak ona sevgimizi göstermemizin şekli ne olabilir?

"GÖNLÜMÜZÜ KOYDUK

Onun yürüdüğü bu yolda ciddi hizmetler yapıp vatandaşın takdirini kazanıp mevcut AK Parti siyasal iktidarımıza da ciddi katkılar sağlamak, Tayyip Erdoğan'a katkı vermek... Aslında sevgi de bu değil midir? Kuru kuruya sevelim... Öyle bir sevginin anlamı yok. Biz sevgimizi yaptığımız işlerle burada ortaya koyduk, gönlümüzü koyduk. İnsanlar soruyor bize 'abi bu hırsınız bu çalışmanız nedir?'

"BÜYÜK BİR ŞEREF"

Bu heyecanımızdan kaynaklanıyor. Dedim ya millete hizmet etmek aslında çok büyük bir şeref. Biz de bunu severek yapıyoruz. Bu gördüğümüz tesislere geldiğimizde de gerçekten yüreğimiz pırpır ediyor. Burayı yaparken dediler ki 'galiba hayal görüyor bunlar'. Burası 50 bin metrekare bir alan burası. Geyve Belediyesi'nin kendi imkanları ile yaptık burayı. Burada her şey doğal her şey organik. Burada da kadınlar çalışıyor."